loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Nasz Ogród

NASZ OGRÓD:
Od 30 lat tworzymy i pielęgnujemy ogrody oraz rośliny dla siebie i innych. Zbieraliśmy cenne doświadczenia pracując w Anglii i Irlandii w starych oraz nowych ogrodach zarówno prywatnych (również rezydencji Księcia Karola), jak i udostępnianych dla zwiedzających …  w ogrodach kuchennych, kwiatowych, formalnych, swobodnych, bagennych, żwirowych i tropikalnych, a także w szkółkach roślinnych, pracowniach florystycznych i  przy organizacji wystaw ogrodniczych w Londynie w Chelsea oraz Hampton Court. W roku 2011 nareszcie rozpoczęliśmy budowę swojego własnego, wymarzonego ogrodu na kawałku ziemi zakupionym przez nas na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

Przy samym domu w roku 2012 stworzyliśmy ozdobny warzywnik, który w roku 2017 zmieniliśmy na formalny ogród angielski - jest dla nas największą radością i gwarantuje piękny widok przez okno o każdej porze roku.

Zioła, warzywa i owoce rosnące w naszych ogrodach karmią naszą rodzinę przez okrągły rok - serwowane świeżo podczas sezonu wiosna-lato-jesień lub zamknięte w słoikach zimą i na przedwiośniu. Warzywnik spełnia także funkcję naturalnej kwiaciarni, gdyż rosną w nim obok warzyw także kwiaty jednoroczne, pnącza oraz dalie, mieczyki i lilie, które zbieramy do pięknych, kolorowych bukietów – jest również domem dla owadów, motyli i ptaków.